پلی الکترولیت

پلی الکترولیت

معرفی محصول(پلی الکترولیت):

پلی الکترولیت (Polyelectrolyte) یکی از بهترین و پرکاربردترین فلوکولانت ها، بوده و دارای خاصیت پلیمری و الکترولیتی میباشند. این ماده زیست تخریب پذیر نیست و پس از گذر چند هفته، به ترکیبات آلی تجزیه می گردد. شکل ظاهری آن بلوری جامد، سفید رنگ و بدون بو است که توانایی حل شدن در آب، اتانول، اتر و کلروفرم را داشته است.

کاربرد:

در بازیافت روغن

کارخانجات سنگبری

فرآوری مواد معدنی

شستشوی زغال سنگ

متالورژی

انعقاد مواد شیمیایی

کاغذسازی

صنعت نساجی

تولید شکر

داروسازی

حفاظت از محیط زیست، بتن و مصالح ساختمانی، کشاورزی

تصفیه پساب صنعتی

کاغذسازی (تهیه خمیر کاغذ و پساب کارخانه)

کارخانه های صنایع غذایی

نفت و گاز و پتروشیمی

حفاری

رنگرزی

چرم سازی

تولید سموم کشاورزی

خطرات:

فلوکولانت ها به طور معمول خطر خاصی برای انسان نداشته ولی در مواردی مانند زیاد در معرض آن قرار گرفتن، خوردن و بوییدن آن ممکن است مشکلاتی به وجود آید.

در صورت تنفس،امکان تحریک دستگاه تنفس و اگر با چشم برخورد کند، می تواند منجر به قرمزی چشم و سوزش شود.بلع این ماده می تواند دستگاه گوارش را تحریک کرده و علائمی همچون تهوع، درد شکم و اسهال ایجاد کند و در صورت برخورد با پوست می تواند موجب حساسیت و ایجاد علائمی مانند سوزش، خارش، قرمزی و تحریک پوست شود.

ایمنی:

در صورت تنفس باید مدت یک ربع از هوای آزاد تنفس کنید تا علائم برطرف شود.برای رفع مشکل آسیب به چشم آن را به مدت 15 دقیقه با آب بشویید.و در صورت بلع با پزشک مشورت کنید.همچنین برای رفع علائم پوست آن را ابتدا با آب و سپس آب و صابون شستشو نمایید.

پلی الکترولیت ها معمولا در کیسه های دولایه پلاستیکی و کاغذی مناسب با شرایط شرجی برخی از مناطق که باعث جلوگیری از ایجاد رطوبت در محصول می شود، بسته بندی میگردد و با تاریخ مصرف 2 تا 3 ساله به بازار عرضه می شوند. در صورتی که بسته بندی کیسه باز شود، نهایتا تا 20 قابل استفاده است و توصیه می شود در جای خشک و خنک نگهداری شود.

جهت مشاوره و خرید تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۲۲۴۵۷۹۹۸

پروژه های مرتبط